ceturtdiena, 2017. gada 23. februāris

Zobu kopšanas rutīna

Sveikas meitenes! Ar atgriešanos!
Janvāra vidū saņēmu testēšanai Rapid White zobu pastu, ko jau esmu paspējusi kārtīgi notestēt, tāpēc kā plusiņu, gribēju pieminēt arī citus zobu kopšanas produktus.

Rapid white DIRECT WHITE zobupasta - sola tūlītēju efektu - līdz 1,5 toni gaišākus zobus.
Man ļoti iepatikās šī zobupasta un tās sniegtais efekts. Nevarētu gan teikt, ka man būtu sūdzību par zobu baltumu - nesmēķēju un kafiju lietoju ļooooti reti, tāpēc arī zobi nepaliek dzelteni. Zobupastai ir graudaina tekstūra, kas nav asa un neskrāpē zobus, tiklīdz sāk tīrīt zobus, tā izšķīst. Smarža ļoti svaiga, raksturīga parastām zobupastām. Par baltinošo efektu - jūtamas nelielas izmaiņas, lielākais pluss, ko saskatu šajā produktā - pēc zobu tīrīšanas ir ļoti svaiga un tīra sajūta mutē, ko gan nevarētu teikt, ka ir visām citām zobupastām (no rīta pamostoties nav "drakona elpa" :D ), kā arī nepadara zobus jūtīgus.
Produktu iesaku, un noteikti iegādāšos vēl.

Prokudent zobu diegs-  lielu uzmanību nepievēršu zobu diegu firmām, pēdējā laikā esmu iecienījusi tieši šo, kas ir ar vieglu piparmētras garšu, kas sniedz vēl papildus svaigumu.

Zobu birste - arī zobu birstes firma man nav tik ļoti svarīga, galvenais , lai tā būtu ļoti mīksta vai mīksta, un vēlams, mazāka izmēra, kā standarta zobu birste, lai tiktu arī grūti pieejamos stūros.
Šobrīd lietoju extra soft zobu birsti, taču, higiēnisku iemeslu dēļ, lai nofotogrāfētu , iegādājos jaunu no Colgate - soft.

Lūpu forma - šī sūtīta no Aliexpress, rīks, lai būtu iespējams izlietot maksimāli daudz produkta.
Links šeit

Produktus iespējams iegādāties veikalos Drogas.
Zobupastas cena 8.99 EUR

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana