otrdiena, 2016. gada 1. novembris

Matētas lūpu krāsas / NYX ; Maybelline; Aliexpress

Sveikas meitenes! Sveicu visas ar pirmo sniegu pirmajā novembrī!
Esmu pārvākusies, tādēļ remontu un pārvākšanās dēļ, blogā bija klusums..
Šoreiz apskatīsim un salīdzināsim trīs dažādu ražotāju matētus lūpu produktus, kas ir kļuvuši ļoti aktuāli šajā gadā, un kurus pati esmu ļoti iecienījusi.NYX soft matte lip cream toņos Stockholm un Milan - Stockholm tonis ir mans  pirmais matētais šāda tipa produkts, par ko biju rakstījusi arī agrāk (raksts- NYX lūpu produkti ), kurš ir arī mans top favorīts! Ideāls tonis starp brūngano un nude, kas ļoti labi iederas ikdienas grimam. Jau vēlāk tiku pie toņa Milan, kas izskatās kā rozīgi nude tonis, taču ir ļoti spilgts, gandrīz kā fuksijas krāsas, būs ļoti labi piemēros pavasarim un vasarai.

Aliexpress matēta lūpu krāsa 05 tonī - Tā kā NYX lūpu krāsa Stockholm iepatikās ne tikai man, bet arī māsai, tika meklētas vēl dažādas alternatīvas, un eksperimentālā kārtā pasūtījām lūpu krāsu no Aliexpress, kas bija visvairāk līdzīga mūsu iemīļotajam tonim. Uzreiz redzams, ka šī lūpu krāsa ir taisītā kā kopija NYX, par ko liecina identiskie iepakojumi. Toņi ir līdzīgi, taču ne identiski.
Šī lūpu krāsa ir daudz pigmentētāka un noturīgāka pat nekā NYX, arī smarža ir ļoti līdzīga - saldena.
Gan NYX gan Aliexpress kopija nesausina lūpas.
Links uz produktu

Maybelline Vivid matte liquid tonī 05 Nude Flush - Šis ir nesens jaunums Latvijā, kolekcija sastāv no 8 toņiem- sākot no neitrāla līdz pat tumši violetam. Šis noteikti nav mans fovrīt- produkts, jo nav gluži 100% matēts, tomēr dod atspīdumu pret gaismu, kā arī noturība nav tik ilga kā iepriekšminētajiem produktiem. Ļoti patīk iepakojums, arī smarža, kas ir viegli saldena. Uz lūpām klājas labi, pigmentācija laba, taču dienas gaitā uzklājot vēlreiz, produkts sāk saveltiem un saiet lūpu rieviņās, kas gan neizskatās vairs labi. Personīgi man, šis produkts arī sausina lūpas. Uz jau sausām uzklāt vispār nav jēgas, jo savelsies un neizskatīsies simpātiski.


Kopumā mani favorīti ir NYX, taču jaunietēm, kas varbūt nevar atļauties nopirkt NYX ieteiktu pamēģināt matētos lūpu produktus no Aliexpress, jo cena ir super pieejama, un pat var pamēģināt vairākus toņus dažādībai!

Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter! Dažādām ikdienas gaitām vari sekot Snapchat - @kristiine_d !


2 komentāri:

  1. No ali izskatās ļoti labas kvalitātes, varbūt ir vēl kādi produkti no ali, ko varētu rekomendēt?

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Ir vēl daži aliexpress pasūtījumi, kad visi atnāks, noteikti izveidošu rakstu - atsauksmi par tiem. Mazāk gan kosmētika, jo īsti neliekas pareizi likt uz sejas kaut ko nezināmas izcelsmes, kas nāk no Ķīnas.. :D

      Dzēst