piektdiena, 2016. gada 16. septembris

CLARINS Instant Light Natural Lip Perfector +alternatīva

Sveikas!
Šoreiz produkta apskats, atsauksme un lētāka alternatīva!
Stāsts būs par Clarins izslavēto lūpu spīdumu.

Man jau kādu laiku ikdienas iemīļotais lūpu spīdums ir šis CLARINS Instant Light Natural Lip Perfector tonī 01 , kas ir viegli rozīgs tonis


Ražotājs:
Maigs un mīksts lūpu spīdums ar garšīgi saldu smaržu. Padara lūpas mīkstas, maigas, nogludina un piešķir tām tūlītēju apjomu. Piemērots lietošanai gan ikdienas, gan vakara make - up. Var lietot vienu pašu, iegūstot gludu un spīdīgu efektu vai lietot virs iemīļotākās lūpu krāsas, lai piešķirtu papildus efektu. Iepakots tūbiņā ar maigu aplikatoru.

Lūpu spīdumam ir mīksts aplikators, caur ko izspiežas pats produkts, kam ir gēla tekstūra. Uzklājot uz lūpām, sajūta tāda, ka būtu uzklāts parasts mitrinošs lūpu balzāms. Nav lipīguma sajūtas , kas protams, ir liels pluss.
Pieejams 6 toņos, taču visi toņi ir diezgan neitrāli.

CENA 17,45 (veikalā Douglas)

Taču, tā kā šīs nav no tiem lētākajiem lūpu spīdumiem, gribētu piedāvāt alternatīvu, kas nopērkama Drogās - Catrice Shine Appeal Fluid Lipstick 040 Pink Macaron.


No augšas - Clarins, Catrice
Efekts uz lūpām gandrīz identisks - atšķiras tekstūras, Catrice ir krēmīgāks un pigmentētāks, taču, ja viegli to uzklāj, nevar redzēt nekādu atšķirību. Vienīgi Catrice ir nedaudz lipīga sajūta, taču neteiktu , kaitinoši lipīga. Arī smaržas ir ļoti līdzīgas - saldas, manuprāt, smaržo pēc vaniļas, arī noturība vienāda- netiktu, ka Clarins turētos ilgāk.

CENA 4,19 (veikalā Drogas)

Šie lūpu spīdumi ļoti labi derēs ikdienā, Catrice būs ļoti labs variants skolniecēm un studentēm, jo sniegs gandrīz tādu pašu efektu kā Clarins, taču būs draudzīgāks variants maciņam!

Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter! Dažādām ikdienas gaitām vari sekot Snapchat - @kristiine_d !

1 komentārs:

  1. Ja gribas kaut kādu pavisam nelipīgu spīdumu, tad varu ieteikt MaxFactor, tie šobrīd uz atlaidēm arī maksā nedaudz (ap 7-8 eiro). Arī labi mitrina lūpas:). Clarins neesmu mēģinājusi, bet ļoti gribas :)

    AtbildētDzēst