piektdiena, 2016. gada 22. jūlijs

Jūlija pirkumi /Jaunumi

Sveikas meitenes! Jau ilgu laiku blogā klusums.. Šobrīd aktīvu testēju jaunus produktus (kam testēšana prasa vismaz 3-4 nedēļas), un nekādu daudzu citu jaunumu arī īsti nav, tāpēc šoreiz par maniem dažiem pirkumiem šomēnes un pirmajiem iespaidiem par tiem.

1. Rival de Loop HYDRO mitrās salvetes kosmētikas noņemšanai - lietot var, bet nav manas favorīta (krietni labākas ir ISANA). Kosmētiku noņem, taču liekas, ka ļoti jāberzē, it sevišķi acu zonā īpaši gan nebūtu to ieteicams darīt.
2. Essence skropstu un uzacu gēls - pirmais iespaids - ir OK, diezgan slapja, taču nesacementē uzacis, diezgan viegla tekstūra.
3. Maybelline 3D GEL virskārta- galīgi nē  - nezinu, varbūt man tika brāķis, bet  otiņa tāda stīva, cieta un līka, velk līdzi krāsaino nagu laku (arī ja tā ir žuvusi pus dienu). Nagu lakas noturību paildzina apmēram par dienu, ne vairāk.
4. Avon līdzeklis matu aizsardzībai & skaistumam ar UV filtru - vasaras must have, lai arī mati tiktu aizsargāti no saules stariem. Viegls saldens aromāts, nekādu blakusefektu neesmu novērojusi.
5. Catrice Liquid Camoflage konsīleris - kā ieraudzīju, ka ir veikalā, uzreiz ņēmu divus un veidoju sev rezerves :D par tādu cenu - labākais Drogu konsīleris!
6. Apelsīnu kociņi kutikulu atbīdīšanai - vienkārši ikdienišķs produkts
7. Sejas maska ar čūskas indes peptīda analogu un EGF - Pirkta Douglas, Japāņu ražojums.
8. Sejas maska ar placentu un platīnu, maskas vēl nav izmēģinātas.

Vai esi izmēģinājusi šīs sejas maskas? Kādi viedokļi par Āzijas kosmētiku?1 komentārs:

  1. Man šis maskas ļoti patīk:) gan pats rituāls, gan to, ka viņas mitrina kombinēto ādu

    AtbildētDzēst