trešdiena, 2016. gada 15. jūnijs

NYX lūpu produkti - butter gloss, soft matte lip cream / Atsauksme

Sveikas!
Atsaucoties uz iepriekšējo bloga rakstu - NYX ienāk Baltijā / Iepazīšanās vakars, šoreiz raksts par NYX zīmola lūpu produktiem - Butter gloss, Intense butter gloss un soft matte lip cream.


Šie ir tie NYX produkti, kurus jau sen gribēju izmēģināt un biju sagatavojusies pirkumam Douglas veikalā. Taču man bija lieliska iespēja NYX pop up store iegādāties Soft matte lip cream tonī Stockholm, kuru biju jau noskatījusi iepriekš dažādos blogos. Kā dāvaniņas saņēmu butter gloss tonī Strawberry Parfait un Intense butter gloss tonī Chocolate Crepe


Šķiet, ka varu atzīties, ka šie ir mani šī brīža lūpu produktu favorīti!
Matēto toni Stockholm var izmantot ikdienā, superīgs matēts nude tonis, kas nav pārāk brūns. Tiem, kas seko bloga Instagram kontam, būs jau noteikti redzējuši mazo video (links). Nedaudz (ļoti, ļoti minimāli) sausina lūpas, tāpēc ieteicams pirms tam izmantot mitrinošu lūpu balzamu.  Noturība - pusi dienas var nostaigāt, ja ēd un dzer - kādas 2 h.
Butter gloss tonī Strawberry parfait arī izamtoju ikdienā - viegls lūpu spīdums, ar nelielu rozā toni. Kas ir pats galvenais - nav lipīgs!
Intense butter gloss formula ir ļoti līdziga, tikai tonis ir intensīvāks-  man šoreiz trāpījās tonis Chocolate Crepe, kas ir ļoti tumšs brūnīgi, nedaudz violetīgā, plūmīgā  tonī, kas vairāk būs nēsājams rudens mēnešos.
Kā plusu varu minēt arī smaržu - ļoti patīkama, taču neuzbāzīga. Soft matte lip cream un Intense butter gloss smaržo pēc vaniļas šokolādes, Butter gloss smaržo ļoti saldi un sulīgi - pēc  konfektēm vai bērnu košļenēm.Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter
Kā arī ikdienas gaitām vari sekot Snapchat : @kristiine_d

1 komentārs:

  1. Man favorīts ir butter gloss Peaches in cream! Super mitrinošs un piemērots vasarai :)

    AtbildētDzēst