svētdiena, 2016. gada 12. jūnijs

NYX ienāk Baltijā / Iepazīšanās vakars

Sveikas! Beidzot NYX oficiālie ienāk Baltijas valstīs! Līdz šim dažus NYX produktus varēja iegādāties Douglas veikalos, taču šobrīd Latvijā būs pieejams daudz plašāks NYX sortiments! Man bija ļoti paveicies, un tika dota iespēja iepazīties vairāk ar šo zīmolu, tā vēsturi, vīziju un produktiem NYX iepazīšanās vakarā.


Vakara gaitā bija zīmola prezentācija, produktu demonstācija, informācija par NYX Face Awards, iespēja iegādāties produktus pop up store, Anetes Ozoliņas (Parādi Modi) Youtube aizkulises un pieredze, kā arī 15 minūšu konkursiņš - mangas make up.
Vizāžiste Aija Ūdentiņa veidojot make up ar NYX produktiem

Gala iznākums
Jo smaržai ir nozīme! :D

Anete Ozoliņa par Youtube

Pop up store 

Kopumā pasākums bija ļoti jauks un iedvesmojošs! Pirmo reizi klātienē satiku visas blogeres, kurām arī pati sekoju ;) Tā kā pirmo reizi apmeklēju šādu pasākumu, vairāk ieņēmu vērotājas lomu. Iegādājos arī dažus produktiņus, kā arī tiku pie foršas NYX dāvaniņas! Par produktiem jau nākamajā rakstā! ;)
Vairāk foto NYX Baltics Facebook lapā
FOTO : Lauma Kalniņa
NYX Baltics instagram : @nyxbaltics

Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter! Dažādām ikdienas gaitām vari sekot Snapchat - @kristiine_d ! 

Jauku un saulainu dienu vēlot,
Kristīne

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana