otrdiena, 2016. gada 7. jūnijs

Jaunums AVON : Naturals Aloe & Cotton

Sveikas, meitenes! Atvainojos, ka blogā pēdējā mēneša laikā ļoti liels klusums, tas bija saistīts ar bakalaura darba rakstīšanu, kas nu jau ir teicami aizstāvēts! Urrā! :))
Tātad, 8. kataloga jaunums Avon ir Naturals sērija Aloe & Cotton jeb Alveja un kokvilna.

Šajā sērijā ir trīs sejas kopšanas produkti - mitrinošs sejas krēms, mitrinošs, izsmidzināms sejas atsvaidzinātājs un mitrinoša sejas maska (ko pagaidām vēl neesmu izmēģinājusi).

Atsvaidzinātājs sejai - tām, kam favorītos ir Avon ķermeņa atsvaidzinātāji, domāju ļoti patiks! Iepakojums un izsmidzinātājs ir tieši tāds pats kā ķermeņa atsvaidzinātājiem, izsmidzinās uz sejas vienmērīgi. Ir smarža, kas ir diezgan svaiga, bet tai pašā laikā spēcīga, sastāvā nav spirts, taču uz iepakojuma minēts, ka produkts satur alfa-hidroksīdskābes (AHA), kas var palielināt ādas jūtīgumu pret sauli (bet domāju, ja lieto SPF krēmus, visam vajadzētu būt OK) . Produkts noderēs karstajās vasaras dienās, vai dienās, kad viss laiks jāpavada pie datora, jo ļoti labi atsvaidzina. Divu nedēļu laikā esmu izlietojusi 1/3 produktu, kas liecina, ka man šis produkts patiesi patīk un iesaku arī citām pamēģināt. :)
Cena 2,19 Eur (8.kat.laikā)
Vērtējums 7,5/10

Sejas krēms - ļoti vieglas tekstūras, nav lipīgs, ātri iesūcas ādā. Arī šim produktam ir diezgan spēcīga smarža (man tas ir mīnuss, bet gaumes lieta). Negribētu gan teikt, ka produkts būtu sevišķi mitrinošs, sausai ādai noteikti nebūs vajadzīgais efekts. Šis sejas krēms būtu ļoti labs pusaudžiem, kam ir normāla sejas āda, un būtu nepieciešams parasts ikdienas sejas krēms. Liels tilpums par pieejamu cenu.
Cena 2.19 Eur (8.kat.laikā)
Vērtējums 5.5/10

Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter!

Kādus produktus tu lieto, lai atsvaidzinātos karstajās vasaras dienās? 

1 komentārs:

  1. Vichy ir foršs termālais ūdens, kas atsvaidzina ādu vasarā!

    AtbildētDzēst