pirmdiena, 2016. gada 2. maijs

Tests: poru attīrošas plāksnītes

Sveikas!
Šoreiz nolēmu un veicu eksperimentu, izmēģinot 3 dažādu zīmolu poru attīrošās plāksnītes, kuras vēl nekad nebiju mēģinājusi, lai salīdzinātu kuras strādā vislabāk.

Tātad izmēģināju Rival de Loop (nopērkamas Drogās), Faberlic (var pasūtīt pie Faberlic konsultanta) un Spring skin (pirku Siberica veikalā). Iepriekš vēl esmu mēģinājusi Isana un Beauty Formula poru attīrošās plāksnītes.
Par vissliktākajām atzīstu Spring skin plāksnītes, kas nedod pilnīgi nekādu rezultātu. Pilnīgi bezjēdzīgs produkts.
Ļoti labas atsauksmes dzirdēju par Faberlic plāksnītēm, taču arī nekādu rezultātu īsti nesaskatīju, dažas poras iztīrīja un tas arī viss. Diezgan lipīgas un smaržo pēc līmes.
Rival de Loop plāksnītes arī izmesta nauda, nekādu efektu nesniedza.

Salīdzinot visas plāksnītes, ko esmu mēģinājusi (ne tikai es, bet arī vīrs un māsa), vislabākās šķiet ir Beauty Formula - gan parastās, gan melnās. Taču arī gribētos vēl labāku rezultātu.
Esmu taisījusi arī pati mājās šādas plāksnītes, kas, manuprāt, strādā daudz labāk un efektīvāk (želatīns+piens silda mikroviļņu krāsnī kādas 10 sekundes, lai veidojas viendabīga masa, klāj uz deguna vai zoda, pagaida, kamēr nožūst un ņem nost)

Interesanti, kādi ir jūsu viedokļi par šīm plāksnītēm? Kuras ieteiktu kā efektīvas? 3 komentāri:

 1. es arī lietoju Beauty Formulas un man ļoti patīk! agrāk nesapratu tās, bet tagad saprotu, kā vajag raut, lai tās strādātu.:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Esmu apsvērusi domu, ka viņas nestrādā, tāpēc, ka daru kaut ko nepareizi, izmēģināju dažādus veidus kā noņemt - nekā!

   Dzēst
 2. Es arī esmu apguvusi plāksnīšu lietošanas maģiju. Man gan ir tā, ka tās strādā kā kuro reizi - citreiz tiešām var redzēt efektu - citreiz pilnīgi pa nullēm.
  Tagad pasūtīju e-bayā attīrošo peel-off masku pēc līdzīga principa strādājošu - pagaidām patīk :)

  Zane
  http://manapasakupasaule.blogspot.com/

  AtbildētDzēst