sestdiena, 2016. gada 19. marts

Rimmel Lasting finish 25h foundation / tonālais krēms

Sveikas!
Man ir uzradies jauns tonālā krēma favorīts, šoreiz no Rimmel.
Par Rimmel tonālajiem krēmiem jau iepriekš biju dzirdējusi labas atsauksmes, taču šis ir pirmais, ko pati izmēģināju, un man ļoti, ļoti patīk!
Pilnais nosaukums ir Rimmel Lasting Finish 25hr with Comfort Serum SPF 20 Skin Perfecting Full Coverage foundation tonī 100 Ivory (pats gaišākais, kas bija veikalā) . Tātad pilnas sedzamības tonālais krēms ar serumu, 25 stundu noturība un saules aizargfiltrs 20.
Šis tonālais krēms man ir iepaticies, jo rada vieglu efektu, lai arī ir pilnas sedzamības (es gan vairāk teiktu vidējas). Nav nepatīkams maskas efekts. Tikko uzklājot uz sejas, likās, ka ir nedaudz taukains( it sevišķi, jo esmu pieradusi pie matēta), taču pēc kādas minūtes, "taukainā" sajūta pazūd, un ir viegls, starojošs, veselīgs ādas izskats. Saņēmu pat komplimentus, ka kaut kas manī ir citādāks, seja tāda kā lellei esot, lūk ko nozīmē pamainīt tonālo krēmu :D. Produktam ir smarža, kas manam degunam ir patīkama, nav ļoti izteikta.
Par 25h noturību, protams, var strīdēties, es teiktu kādas 6-8 h, kas man ir pilnīgi pietiekami. Manuprāt, Loreal Infallible 24h Matte (raksts) tonālajām krēmam ir nedaudz ilgāka noturība.
Toņu ziņā, liela izvēle nav, skatoties Boots mājaslapā, norādīti 7 toņi, kur ir pat ļoti gaišs Light Porcelain tonis, bet kad pirku Drogās, bija kādi 5 toņi, un tieši Ivory bija visgaišākais. 
Kopumā esmu ļoti apmierināta un noteikti turpināšu lietot šo tonālo krēmu, gribētos teikt, ka pat patīk vairāk kā pieminētais Loreal. 
Vērtējums 8,5/10
Cena 8,39 (ar atlaidi)
Kur iegādāties - Drogas
Kādi ir tavi tonālo krēmu favorīti? Varbūt kādi lux ieteikumi? 
Jauku un saulainu dienu vēlot,
Kristīne. 
1 komentārs:

  1. no ļoti noturīgajiem man patīk MaxFactor Facefinity un to es pilnīgi nejūtu uz ādas!:)
    bet ikdienā centos nelietot neko ilgnoturīgu, jo man nav problēmas ar tonālo krēmu noturību.:) Absolūtais favorīts ir Chanel Vitalumiere Aqua!:)

    AtbildētDzēst