sestdiena, 2016. gada 26. marts

Avon pretcelulīta želeja

Sveikas, meitenes, šajā jaukajā dienā!
Šoreiz esmu izmēģinājusi jaunumu no Avon - pretcelulīta želeju, kas ir jaunums 5. Avon katalogā (24.03-13.04)
Katalogā solītais:
"Slaidāks siluets un samazināts celulīts tikai pēc 4 nedēļām! Termoaktīvs serums ar L-karnitīnu, kas palīdz sadedzināt taukus ādas šūnās, uzreiz sasilda ādu, stimulējot mikro cirkulāciju, lai paātrinātu aktīvo vielu uzsūkšanos. Tāpēc samazina celulītu un slaidina siluetu"
Lietošana: pēc vannas uzklāt uz sausas ādas vēdera, sēžamvietas un gurniem; ja ir jutīga āda, uzklāt 30 minūtes pēc mazgāšanās, lai sildošais efekts būtu maigāks.


Tātad sākšu ar to, ka pret celulīta krēmus ieteicams papildus izmantot, veicot fiziskas aktivitātes. Sēžot dīvānā un ēdot kūciņas, šie līdzekļi nedos nekādus rezultātus!
Arī Avon katalogā minēts, ka jālieto veselīgs uzturs, jāvingro, lai būtu rezultāts.
Man gan pašai nav problēmas ar lieko svaru (varētu pat nedaudz kādu kilogramiņu klāt), taču kāju zona ir nedaudz problemātiska. Jau kādu laiku mēģinu katru otro dienu veikt dažādus vingrinājumus, piemēram, pietupienus, lai uzturētu ādu tonusā. Tāpat mēģinu ēst veselīgi, protams, nesanāk katru dienu, bet lielākoties uzskatu, ka ēdu veselīgi. Nolēmu papildus lietot šo pret celulīta želeju, lai padarītu augšstilbu ādu nedaudz tvirtāku un nostiprinātāku.

Šo želeju lietoju aptuveni nedēļu, reizi dienā (uz iepakojuma rekomendēts 2x dienā). Solītais sildošais efekts ir jūtams, es pat teiktu, ka ļoti! Sildošais efekts turas apmēram 15 minūtes, tāda sajūta, ka sēdētu uz silta radiatora. Želeja ir pilnībā caurspīdīga. Diemžēl smarža nav diez ko patīkama, ļoti smaržo pēc spirta, paskatoties sastāvu, otrajā vietā ir alkohols. Pieļauju, ka arī tas rada sildošo efektu. 

Pēc nedēļas, protams, grūti izsecināt rezultātus, taču kopumā man ļoti patīk šī želeja. Iepakojumā ir 150 ml, kas rūpīgi lietojot, pietiks aptuveni 3 nedēļām. Noteikti iesaku izmēģināt!

Kur iegādāties? - Pie Avon konsultanta
Cena - 5,99 EUR (5.kataloga laikā)

Lai nepalaistu garām nevienu no jaunajiem rakstiem, seko Bloglovin , Instagram un Twitter!

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana