sestdiena, 2016. gada 20. februāris

Pirmā iepazīšnās - Sleek MakeUP kosmētika

Sveikas! :)
Pēdējā laikā esmu ļoti veiksmīga un laimēju dažādos konkursos. Pēdējie laimētie produkti bija no blogeres Ilzes (blogs - http://sieviskiba.blogspot.com/) , kas mani ļoti, ļoti iepriecināja, jo tie bija no kosmētikas zīmola Sleek, ko nekad nebiju pamēģinājusi. 
Sleek Eye&Cheek palette - dancing til dusk 027

Šī palete sastāv no četrām acu ēnām - divām matētām un divām spīdīgām, kā arī no diviem vaigu sārtumiem - spīdīga rozā (Mirrored Pink Blush) un oranžīga (Sahara Blush). 
Šajā paletē mani favorīti noteikti ir matētie produktiņi. Matētās acu ēnas šobrīd ir manas ikdienas make up, un matētais oranžīgais vaigu sārtums piedod veselīgāku izskatu. 
Spīdīgās acu ēnas ir lielisks papildinājums kādai svētku reizei vai vakara grimam, taču,protams, der arī ikdienai! Rozā vaigu sārtums darbojas arī kā izgaismotājs. 
Ļoti praktiska palete, ja jāceļo, jo aizņem maz vietu un iekšā ir 6 produkti. 
Man nedaudz prasītos, lai būtu vairāk pigmentācijas acu ēnām, taču vaigu sārtumi ir fantastiski pigmentēti.  Nedaudz ir liekais produkts uz otas, kas var nobirt, bet jo nokrata no otiņas lieko, nav problēmu. Noturība uz acu ēnu bāzes arī ir apmierinoša.
Sleek uzacu zīmulis 191 brown 
Ļoti foršs tonis, kas nav ar sarkanīgu apakšnokrāsu, bet gan brūns. Salīdzinot ar citiem uzacu zīmuļiem, šim ir jūtams vaska efekts, kas palīdz, lai matiņi labāk stāvētu savā vietā un tonis būtu noturīgāks, taču vēl nevaru saprast vai man vaskainā sajūta uzacīs traucē vai ne. :D 

Kopumā vērtēju šo zīmolu pozitīvi, noteikti gribētu izmēģināt vēl dažus produktus, piemēram, vaigu sārtumu trio paleti.

Kādas ir Tavas domas par Sleek kosmētiku? 

Lai turpmāk nepalaistu garām nevienu rakstu, seko blogam Bloglovin (šeit) vai ar Google profilu. 
Tāpat seko arī Instagram un Twitter
Priecāšos, ja izteiksiet savu viedokli arī par topošajiem rakstiem - ko vēlaties redzēt. 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana