sestdiena, 2016. gada 6. februāris

Avon vs Batiste sausie šampūni

Sveikas! Šoreiz patestēju sausos šampūnus - jaunumu no Avon un visu iecienīto Batiste.


Sausais šampūns ir izsmidzināms līdzeklis, kas absorbē taukvielas, piedodot kuplumu, un radot svaigāku matu efektu. Ļoti noderīgs produkts! Ir bijušas reizes, kad tiešām nav laika mazgāt matus, tad ātri var tikt ar situāciju galā, lietojot kādu no šiem. Mini versija ideāli piemērota nēsāšanai līdzi somiņā, jo ir reizes, kad no rīta mati izskatās labi, bet dienas gaitā nepieciešams nedaudz atsvaidzināt.
Ieraugot, ka arī Avon ir iekļāvis savā sortimentā šo populāro līdzekli, nodomāju, ka noteikti jāpamēģina un speciāli iegādājos arī Batiste, lai salīdzinātu ar visiem iemīļoto.
Mana pirmā iepazīšanās bija ar Drogās nopērkamo Superdrug sauso šampūnu, kas nu ir pilnīgi garām. Nepatika piedāvātās smaržas, ļoti saldas, efekts nekāds, mati tādi stīvi palika, un noteikti ne tīrāki.
Avon sausajam šampūnam nav izteiktā baltā nokrāsa, nedaudz gan ir, bet minimāli. Smarža salda, varētu būt nedaudz vieglāka, vismaz manam degunam. Tīrāku matu efekts ir, kuplumu diemžēl nepiešķīra.
Batiste  - izvēlējos original sēriju. Izsmidzinās kā balts pūderis, kas padara manus pelēcīgos matus sirmus :D Pēc laika ar pirkstiem iemasēju un izķemmēju, tad baltais efekts izlīdzinās un tik pat kā pazūd. Arī ļoti izteikta smarža, kas man ne pārāk, noteikti gribētu izmēģināt citas piedāvātās smaržas. Piedod redzamu apjomu matiem.
Kopumā testējot šos abus produktus, labāk man iepatikās Batiste, tieši efekta dēļ, taču arī Avon ir lietojams, un nav ne vainas.
Cenas:
Avon 150ml - 3,49 eur  (2.kataloga laikā)
Batiste 50 ml 2,70 eur ,  (nopērkams Stockmann)
Kādas jums attiecības ar sausajiem šampūniem?

4 komentāri:

 1. Kad rudenī savos matos sāku ielaist košās krāsas - zilo, tirkīzzilo, lillā u.c., sapratu, kā pēdējais laiks izmēģināt sausos šampūnus, jo ja gribu, lai krāsas ilgāk saglabājās košas, jāmēgina mati mazgāt retāk kā katru otro dienu. Lietoju visu izslavēto Batiste, pati nezinu kāpēc :D Vienkārši neredzu un nesaprotu rezultātu. Apmēram tā pat kā nolupušai nagu lakai, uzlakotu pa virsu vēl vienu kārtu un izliktos, ka man ar nagiem kārtībā. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu ,protams, rezultāts nav 1:1 kā ar tikko mazgātiem matiem, taču ja citu iespēju nav, un ātri, ātri vajag, ļoti labs variants!

   Dzēst
 2. Hi, I just found your blog, it's amazing!
  Maybe we can follow to each other via Bloglovin?
  Let me know what you think! :)

  www.anetesdomas.blogspot.com

  AtbildētDzēst
 3. Mans mīļākais ir syoss anti grease (ar zaļo etiķeti). Cena par 200ml ir pie 4eur, uz atlaidēm. Patīkama un viegla, citronīga smarža. Nepadara arī matus smagus vai nesaķepina.


  http://ritaabelite.blogspot.com/

  AtbildētDzēst