pirmdiena, 2015. gada 28. decembris

Mixa - CC+ cold cream sejas krēms

Sveikas, meitenes! Šoreiz iepazinos ar vienu Mixa produktu - CC sejas krēmu, kas paredzēts jutīgai, apsārtušai ādai.


Ražotājs - Pakāpeniska krāsu korekcija vienmērīgam ādas tonim. Formula bagātināta ar Cold Cream, kas pazīstams savu nomierinošo īpašību dēļ, un arnikas ziediem, kas pakāpeniski izlīdzina ādas toni. Rezultāts : apsārtums ir mazinājies, āda šķiet nomierinātāka un gaišāka, ādas tonis šķiet pakāpeniski izlīdzināts.
Diemžēl man šis krēms galīgi neiepatikās. Novērtēju, ka sastāvā nav ne parabēnu, ne alkohola, taču solītais rezultāts netiek sasniegts.
Krēmam ir vidēji bieza tekstūra, smaržas īsti nekādas nav. Ir SPF 15 , iespējams, tādēļ man šis krēms atgādina parastu sauļošanās krēmu pēc tekstūras. Īsti neko sliktu nedara, nav nekāda efekta, manuprāt, diezgan bezjēdzīgs produkts. Jau kādu laiku lietots produkts, un skatoties tagad, krēms , kas palicis uz tūbiņas ir palicis gaiši brūngans, kas parasti novērojams paštonējošos līdzekļos.
Devu testēt arī mammai, kurai seja ir ļoti jūtīga un apsārtusi, diemžēl viņai arī nederēja šis krēms.
Īsti labi man nav iesākusies iepazīšanās ar šo diezgan jauno kosmētikas līdzekļu firmu Mixa, taču ceru, ka citi produkti man ies vairāk pie sirds.
Vērtējums 5/10
Kādus Mixa produktus jūs lietojat?

2 komentāri:

  1. Es vel meginu mitrinoso kremu.. arii gruti saprast vai patik vai nepatik.. tada neitrala sajuta.. neliekas ka kaitetu... bet vel mitrinasanu lielu nejutu... domaju iedot draudzenem pameginat.. mos man ada vienk specifiska

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Nu jā, it kā krēms ir, bet jēgas īsti nekādas nav, neko sliktu un neko labu nedara..

      Dzēst