sestdiena, 2015. gada 28. novembris

Syoss Renew 7 līnija

Sveikas, meitenes! Šoreiz iepazinos ar produktiem no firmas Syoss. Nekad nebiju neko iepriekš mēģinājusi, tāpēc bija ļoti interesanti. Šī Renew 7 sērija ir jaunākā sērija Syoss klāstā.


Ražotājs : Syoss ar Serīna - proteīna formula stiprina un uzlabo ikkatras matu šķiedras struktūru.  Novērš 7 matu bojājuma pazīmes:

 • Samazina matu lūšanu
 • Novērš galu šķelšanos
 • Atjauno sausus matus
 • Padara matus vijīgus
 • Piešķir matiem spīdumu
 • Padara matus pakļāvīgus
 • Atvieglo matu ķemmēšanu
Sērijā ietilpst : šampūns, kondicionieris un intensīvas iedarbības maska. 


Šampūns 500 ml- kā redzam, ļoti interesants, ar ļoti daudz zeltītiem spīdumiņiem, kas, protams, pēc matu mazgāšanas nepaliek matos. Šo šampūnu gan neieteiktu lietot normāliem matiem, bet tiešām ļoti sausiem, jo var nedaudz padarīt smagnējus. Pagaidām esmu lietojusi vien 2 nedēļas, tāpēc par matu lūšanas novēršanu grūti spriest, taču var novērot, ka mati kļūst spīdīgāki un vieglāk ķemmējami. Kondicionieris 500ml- diezgan biezas tekstūras, arī ar spīdumiņiem, bet daudz mazākā daudzumā. Neteikšu, ka esmu lielā sajūsmā, neatšķiras ļoti ar kādu citu kondicionieri.Maska 250ml - biezas tekstūras, jau ar vairāk spīdumiņiem. Pēc rakstītā uz iepakojuma, nav vajadzības turēt noteiktu laiku, taču es turu vismaz kādas 3 minūtes pēc matu mazgāšanas, vai lieku iepriekšējā vakarā sausos matos pirms mazgāšanas. Tā kā šī ir īpaši bojātiem matiem maska, gribētos just lielāku, mitrinošāku efektu, bet citādi ir ļoti laba. Šī pat derēs arī normāliem matiem.
Visiem trim produktiem ir vienāda smarža, tāda diezgan saldena, kas ir jūtama arī pēc mazgāšanas visas dienas garumā. Visvairāk man iepatikās šampūns un maska. Runājot par šīm 7 pazīmēm, uzskatu, ka ir iespējams uzlabot visu, izņemot sašķeltus galus, ko kopā jau vairs nevar salīmēt - tie vienkārši jāgriež nost. Ja ir tendence šķelties galiem, tad, pēc matu galu apgriešanas, ir jāizvēlas, šāda tipa produkti tīri profilaktiski, lai tie nešķeltos turpmāk un paildzinātu veselīgu matu izskatu ilgāk.

Vērtējumi:
Šampūns 7/10
Kondicionieris 6/10
Maska 7/10
Cenas (ar atlaidi)
Šampūns 2,65
Kondicionieris 2,65
Maska 3,49
Iespējams iegādāties veikalā Drogas. 

Veidojot rakstu, man radās jautājums, vai ir vēlēšanas, lai tiktu publicēti arī produktu sastāvdaļas? Zinu, ka ir daudzas, kas seko līdzi, vai ir parabēni, silikoni un citas ne tik labas sastāvdaļas.

6 komentāri:

 1. Ak, ziema un apkure manus matus padara par salmiem (biežā krāsošana arī tur ir pie vainas). Pašlaik meklēju jaunus produktus, ko izmēģināt. Paldies par atsauksmi, būs jāpievērš uzmanība arī SYOSS produktiem, īpaši jau tam šampūnam :)

  Anita,
  www.anitasdiaries.wordpress.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, man tas pats! Sāku vairāk lietot arī eļļas matiem (dadžu, kokosriekstu) un dažādus serumus.
   Jā, šampūns un maska ir forši, it sevišķi, liels apjoms, par ļoti pieejamu cenu! Ja tomēr neder, nebūs tik ļoti žēl :)

   Dzēst
 2. Man ir baill lietot syoss produktus:( esmu dzirdejusi daudz negativu atsauksmju ka no tiem mati sak pastiprinati krist, galvas ada iekaist utt:( maniem draugiem ta doemzel ir sanacis.. bet labi ka tev dereja, tad iespejams , ir ceriba ka tas ta individuals grupas gluks!
  Ilze
  Sieviskiba.blogspot.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es īsti nebiju dzirdējusi vispār atsauksmes par syoss, kaut kad vienreiz lietoju matu krāsu tikai un viss. Lietoju ne tikai es, bet arī māsa, paldies dievam ar galvas ādu nekādu problēmu nav. Par matu izkrišanu, diemžēl ir ļoti daudz faktori, kas to ietekmē... Pati arī cīnos ar šo problēmu, man izrādījās dzelzs trūkums..
   Tāpēc tieši iedomājos, par sastāvu parādīšanu arī, jo, iespējams, ir kāda sastāvdaļa, kas izraisa alerģisku reakciju...

   Dzēst
 3. Agrāk bieži lietoju Syoss produktus un man patika, gribu pamēģināt arī šo līniju,jo jūtu,ka laiks pamainīt šampūna+kondicioniera duetu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Esmu dzirdējusi labus vārdus arī par Keratin sēriju.

   Dzēst