ceturtdiena, 2015. gada 8. oktobris

Septembra favorīti / September favourites

Sveikas meitenes!
Mazumiņš septembra favorītu. Septembra mēnesī draudzene atveda dažus Boots un Superdrug labumiņus no Anglijas, par kuriem es pastāstīšu atsevišķā rakstā, tāpēc arī favorīti ir pamazāk šoreiz.

1. Golden Rose Express dry nagu laka, tonis 49 - ļoti patīkams, rudenīgs tonis. Ļoti laba steidzīgajām meitenēm, jo sola nožūt 60 sekundēs - kas tiešām tā arī ir- ļoti ātri! Pietiks pat ar vienu kārtu (ieskaties instagramā kā izskatās uz nadziņiem). Noturība arī laba, protams, kā uz kuriem nadziņiem, bet es mierīgi kādas 6 dienas varu neuztraukties par pārlakošanu. Šai sērijai tonīši daudz un dažādi, ļoti daudzi pavasarīgi (ātrāk siltu laiku! ;D ) , bet var atrast arī kaut ko vairāk piemērotu šai sezonai. Ļoti gribas vēl izmēģināt Golden rose matētās nagu lakas, varbūt kāda ir mēģinājusi, un ir kāda atsauksme? :)
2. Avon Anew VITAE acu krēms - šī Avon sērija man ļoti patīk, jo var sākt lietot jau no 20 gadu vecuma (kas man der, jo man ir 21). Mitrinošs, viegls, želejveida acu krēmiņš. Vienīgi kā mīnusiņu varētu minēt, ka nav SPF, bet citādāk - super!
3. Essence lūpu zīmulis 11 in the nude - šeit gan ir savāda situācija.. savos ne-favorītos rakstīju, ka man nepatika Essences lūpu zīmulis tonī wish me rose, taču šis ir pilnīgi citādāks! Tonis ir tieši manā lūpu krāsā, kas ļauj nedaudz nošmaukties un pavilkt lūpu līniju lielāku, lai lūpas izskatītos apjomīgākas. Varētu zīmulis būt nedaudz mīkstāks, jo ir paciets, bet efekts ir ļoti labs! Esmu pat nopirkusi backup, ja nu gadījumā pazūd no sortimenta.

 4.  L`Oreal Paris Infallible 24h Matte tonālais krēms 12 Natural Rose - tiešām mans favorīts! Lietoju pilnīgi katru dienu un nebeidzu priecāties. Tieši šis 12 tonis ir nedaudz rozīgs, bet tas jau jāskatās kurš tonis labāk der! Vairāk lasi rakstā - pirmais iespaids
5.Collection Countour kit - šis ir viens no tiem labumiņiem, ko man atveda no Anglijas, ko noteikti gribēju minēt favorītos. Sen jau meklēju mass market izgaismotāju, tad nu tiku pie šī. Ļoti skaisti izgaismo , ir ar spīdumiņiem, taču tie nav lieli gliteri, tāpēc ļoti neizceļas, bet rada izgaismotu efektu.  Konturēšanas pūderis būs vairāk kā bronzeris, jo ir siltais tonītis, bet nav oranžs (kas ir +). Kas ir pats labākais - šis komplektiņš maksā tikai 3.99 £ ! :)

 

Kādi ir jūsu septembra favorīti?
Nav komentāru:

Komentāra publicēšana