sestdiena, 2015. gada 17. oktobris

Matu kopšana - rudens versija / Hair care Autumn edition

Sveikas, meitenes!
Gribēju padalīties ar matu kopšanas produktiem, kas ir mani šī brīža (Rudens) favorīti!


Panetene Pro-V šampūns Intensive Repair - domāts bojātiem matiem. Tā kā man ir balayage ombre matu krāsa, gali ir diezgan patraumēti, un nepieciešams izvēlēties kaut ko atjaunojošu. Šis šampūns ir viens no retajiem, no kura ir uzreiz jūtams efekts - mīkstāki, "dzīvāki" mati.
Aussie 3 minute miracle dziļas iedarbības līdzeklis - par šo jau esmu rakstījusi iepriekš (links). Šo izmantoju katrā trešajā mazgāšanas reizē, pēc šampūna lietošanas. Tās ir labākās matu dienas, kad lietots šis līdzeklis - jūtams efekts, it sevišķi kopā ar Pantene šampūnu.
Plantur 39 kofeīnu saturošs toniks - sola uzlabot matu augšanu un samazināt matu izkrišanu pēc 40 gadiem. Man gan nav 40, taču man ļoti krita ārā mati, lietojot šo toniku, problēma bija atrisināta. Nevaru gan apgalvot, ka veicina matu augšanu, bet mati beidza krist ārā. Nepadara matus taukainākus, taču diemžēl smarža manam degunam nav īsti patīkama -  nav briesmīga, lietot var, bet jauka arī nav.
Pantene Pro-V serums - no tās pašas sērijas, no kuras ir augstāk minētais šampūns. Lietoju katru reizi vai nu pirms žāvēšanas, vai pēc.  Palīdz matu galus ilgāk saglabāt nebojātus. Lietojot mazā apjomā, mati netaukosies, un produkts pietiks ilgam laikam.

Protams, lietoju arī matu kondicionierus, taču man šobrīd nav tādu favorītu, lietoju, kas pagadās pa rokai. Šodbrīd tas ir Garnier Ultra Doux Marvellous kondicionieris ar argana un kamēlijas eļļu. Labs, vienkāršs kondicionieris, pilda savas funkcijas, diemžēl smarža man ne īsti, bet lietot var! :)

Saulainus sveicienus vēlot,
Kristīne

2 komentāri: