sestdiena, 2015. gada 3. oktobris

Catrice jaunumi no rudens/ziemas kolekcijas

Saspringtā grafika dēļ, nav sanācis pasekot līdzi jaunumiem veikalos, taču sekojot līdzi blogeriem, pamanīju, ka ir ļoti labas atsauksmes par jauniem Catrices produktiem, tad nu arī es devos uz veikalu meklēt tos.
Liquid camouflage high coverage concealer 01 porcellain
Ražotājs - "Tumšie riņķi, nevienmērīgums un apsārtums tagad ir pagātne - Liquid Camouflage sniedz optimālu nosegšanu un kopšanu. Šķidrais konsīlers ir ļoti pigmentēts, ūdensnoturīgs un īpaši ilgnoturīgs. Viegli lietot ar īpašo aplikatoru."
Manas domas - pēc atsauksmēm gaidīju kaut ko labāku, taču nesaku ka ir slikts. Ļoti labi maskē zilos riņķus zem acīm, nebūs piemērots, lai maskētu kādus defektus, piemēram, pumpiņas. Pēc uzklāšanas, nav matēta sajūta, tāpēc man prasās piepūderēt.Vairāk vidēji sedzošs, neteiktu, ka ļoti ilgnoturīgs, bet kopumā pieejams produkts (pirku pa 3.59 Eur), par tādu cenu, labs konsīleris!
Vērtējums 7.5/10


Shine Appeal Fluid Lipstick 040 Pink Macaron
Ražotājs - "Shine Appeal Fluid lūpu krāsa ir patiess skaistuma hibrīds un apvieno lūpu krāsas tīro krāsu ar spīduma maksimālo spīduma efektu. Tā satur E vitamīnu, kas kopj jutīgo lūpu zonu un sniedz gludu un košu finišu. Ar niansēm no maigiem neitrāliem līdz klasiski sarkaniem toņiem, Shine Appeal Fluid lūpu krāsa noteikti liks piepildīties visu krāsu sapņiem."
Manas domas - ļoti līdzīgs produkts Artdeco lūpu spīdumam (raksts), smarža tieši tāda pati-saldena. Biju jau izdomājusi, ka vēlos iegādāties 070 toni, taču diemžēl Drogās bija pieejami tikai 2 toņi, no kuriem izvēlējos šo. Vairāk gribētu teikt, ka šis produkts ir lūpu spīdums, iespējams, tumšākie toņi vairāk atbildīs vārdam lūpu krāsa. Samērā bieza tekstūra, klāju plānā kārtiņā, pretējā gadījumā sāk sadalīties uz lūpām. Nav ļoti lipīgs, taču ir jūtams uz lūpām. Nav ar spīdumiņiem, krēmīga tekstūra, taču sniedz mirdzumu lūpām. Cena 4.19 Eur
Vērtējums 8/10

1 komentārs:

  1. Nopirku tumšāko konsīleri, diemžēl, pa dzeltenu, būs jāpamēģina šis, jo tekstūra laba!

    AtbildētDzēst