piektdiena, 2015. gada 30. oktobris

Ārzemju (UK) labumi / Collection/ MUA

Sveikas, meitenes! :)
Izmantoju iespēju un palūdzu draudzenei atvest Collection un MUA no UK (var iegādāties Boots un Superdrug). 

Jau iepriekš biju pieminējusi Collection acu ēnu paleti (raksts), tāpēc sagribējās vēl vienu.  Šī ir Nude Grey palette. Šajā paletē toņi ir jau izteiksmīgāki nekā Nude paletē, iekļauts arī melns tonis, ar ko veiksmīgi var veidot jau vakara grimus.
Arī Collection Konturēšanas komplektu Highlight&Sculpt pieminēju Septembra favorītos (raksts). Manuprāt, konturēšanai nedaudz par siltu tonītis, bet kā bronzeris- super! Izgaismotājs mērēni spīdīgs.
Uzacu komplektiņš Blonde tonī. Interesanti, ka pieejami 3 dažādi toņi blondīnēm - tumšs, vidēji brūns un gaišs, lai katra blondīne varētu izvēlēties sev tīkamāko. Pati lietošanai jaucu vidējo ar tumšāko. Kā bonusiņš nāk vēl klāt caurspīdīga uzacu tuša (maziņa - 4ml), kas ir ļoti laba, nav cieto uzacu sajūta pēc lietošanas. Žēl gan, ka tik maziņa, jo jau mēneša laikā būs izlietota.
Collection Gorgeous Glow - kaut kas bronzerveidīgs sajaukts ar izgaismotāju. Ļoti atgādina Bobbi Brown shimmer bricks, varētu pat teikt vizuāli identiski (produkts , ne iepakojums). Šo izmantoju reizēs, kad vajag ļoti ātri savest sevi kārtībā- pāris kustības uz vaigiem un gatavs! Izmantoju arī, kā acu ēnas, ja patīk spīdīgas, tad principā kā 2 vienā.
MUA lūpu krāsa tonī 1  . Nebiju neko mēģinājusi no šīs firmas, un tā kā lūpu krāsa maksāja tikai 1£, nolēmu, ka neko daudz jau nezaudēšu.Biju ļoti pārsteigta par kvalitāti - pigmentēta, krēmīga lūpu krāsa. Šis tonis gan Superdrug mājaslapā izskatījās tumšāks, tāpēc nolēmu, ka būs piemērots rudenim, taču dzīvē ir vairāk klasiski sarkans, kas arī man der.

Varbūt vēl kāda var rekomendēt kaut ko no ārzemju Drugstore
Noteikti izmantojat iespēju, kad kāds pazīstams var atvest kaut ko no ārzemēm, jo par mazām naudiņām, šie ir lieliski produkti! :)


2 komentāri:

 1. Collection konsīleris ir mans favorīts jau vairākus gadus! Vienmēr palūdzu draudzenei atvest, kad ir tāda iespēja.
  Man ir 4 MUA acu ēnu paletes - arī patīk! Tomēr, lai dabūtu intensīvāku toni būs nepieciešams izmantot kādu no setting sprejiem uz acu ēnu pirstītes.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es arī ļoti gribu izmēģināt konsīleri, arī visi ārzemju blogeri, kam sekoju ir sajūsmā!

   Dzēst