sestdiena, 2015. gada 8. augusts

Pirmais iespaids - L`Oreal Paris Infallible 24h Matte tonālais krēms / First impression


No rīta - klāju uz sejas ar pirkstiem, klājas labi, viegli sapludinās, tonis atbilstoši manas sejas tonim. Izteikti matēts efekts, taču nav plakani 100% matēts, nav lipīgs. Tā kā man nav taukainas ādas tips,pūderi neizmantoju.
Dienas laikā - nav redzams maskas efekts, uz ādas pat nav jūtams, ka būtu lietota kosmētika. Nav nepieciešams atjaunot vai labot, viss turas ļoti labi.  
Vakarā - tonālais krēms tika testēts ~10h, kas pierāda to, ka tam ir tiešām ļoti laba noturība. Nesagādā nekādas problēmas ar noņemšanu, pilnīgi tāpat kā ar citiem produktiem. Toni (12 Natural Rose) esmu izvēlējusies atbilstoši.
Šis produkts būs ļoti labs svētku reizēm, piemēram, kāzām un izlaidumiem, jo nebūs jāuztraucas par noturību, un arī karstā laikā tas saglabā savas labās īpašības. Tā kā nav SPF, ļoti labi izskatīsies fotogrāfijās, jo nebūs baltā atspīduma. Tiešām iesaku, šobrīd Drogu cena - 10,44 EUR (ar karti). Diemžēl pieejami tikai 6 toņi, kas varētu sagādāt grūtības piemeklēt sev īsto.

2 komentāri:

  1. Kurā no veikaliem ir visi 6 toņi? Un vai atceries, kurš bija visgaišākais?

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Kad ciemojos Valmierā, iegādājos šo, un bija pieejami 5 vai pat visi 6 toņi. Pats gaišākais, ja nemaldos bija porcelāna tonis! :)

      Dzēst