sestdiena, 2015. gada 4. jūlijs

Jaunums Latvijas tirgū - Aussie produkti

Sen gaidītais brīdis beidzot ir pienācis, arī Latvijas tirgū nopērkami Aussie matu kopšanas produkti. Skatoties ārzemju blogerus, biju ļoti ieinteresēta šajā firmā, un tiklīdz tie parādījās Drogas veikalos, uzreiz iegādājos 3 minute miracle balzāmu ar Austrālijas mētras ekstraktu bojātiem matiem, jo tieši par šo esmu dzirdējusi visvairāk atsauksmju.

Kopumā Drogas veikalā atrodamas 3 Aussie līnijas - Miracle moist sausiem un bojātiem matiem, Mega instant ikdienas kopšanai un Colour Mate krāsotiem un nepakļāvīgiem matiem.
Pirmais iespaids par šo dziļas iedarbības balzāmu ir ļoti labs. Pēc lietošanas mati kļūst mīksti, bet ne taukaini, un viegli ķemmējami, kas man ļoti atvieglo dzīvi, jo man mati ir ļoti pinķerīgi pēc mazgāšanas. Balzams ir vidēji biezas konsistences, ar ļoti izteikti saldu smaržu, kas man atgādina konfektes, vai bērnu košļājamās gumijas (patīkams!). 
Iepakojums ir interesants, jo produkts spiežas ārā pa apakšu, kas nav aiztaisāma. Manuprāt, ļoti neērti,  jo virsma paliek ar produktu, tāpēc lietojot, ņemu nost visu lielo daļu. 
Tā kā mazgājot matus, neskopojos ar balzāmu, man prasītos šim produktam lielāku tilpumu, jo tomēr šis produkts nav lētāko matu kopšanas produktu galā, taču tomēr ar pieejamu cenu - 5.99 Eur (ar Drogas karti). Noteikti nopirkšu arī šampūnu. 

Vai jau esi izmēģinājusi? 2 komentāri:

  1. Šodien tieši nopirku Mega Instant šampūnu. Un patiesībā tieši šo no visas sērijas, jo visvairāk patika kā viņš no pārējiem smaržoja :D Man arī liekas, ka būs jāskrūvē vien nost tas vāks, kad to lietošu - liekas ļoti neērts.

    AtbildētDzēst
  2. Pirku Anglijā, ja godīgi, nešķita nekas īpašs. Kādi mati bija, tādi ari palika.

    AtbildētDzēst