piektdiena, 2015. gada 12. jūnijs

Loreal Telescopic skropstu tušas

Šomēnes Drogas piedāvāja ļoti izdevīgas un draudzīgas atlaides šīm skropstu tušām, tāpēc noteikti gribēju kādu iegādāties. Biju dzirdējusi ļoti labas atsauksmes, bet nevarēju izvēlēties, kuru tieši no Telescopic pirkt, tāpēc sanāca nopirkt divas - klasisko un False Lash versiju. 

Klasiskai Telescopic ir maza, vienkārša silikona birstīte. Šī tuša ir super pagarinoša skropstiņām, efekts ir ļoti labs diemžēl, laikam tāpēc, ka pajauna, diezgan mitra tuša, kas man īsti nepatīk, bet savu darbu dara ļoti labi.


False lash telescopic birstīte ir jau lielāka, ar vairāk šķautnītēm.  Šī tuša man iepatikās labāk, jo nav tik slapja, un ir ne tikai super pagarinoša, bet nedaudz, nedaudz piedod kuplumiņu. 

Birstīšu salīdzinājums


Tā kā var redzēt, ka False Lash ir ieliekta birstīte, skropstas tiek arī labāk atliektas. Abas tušas labi turas visas dienas garumā, nenodrūp. Diemžēl vakarā ar micerālo ūdeni sanāk ilgāk cīnīties, lai dabūtu nost, bet ja ir kāds speciāli paredzēts līdzeklis acu kosmētikas noņemšanai, tad ir OK. (Man patīk Garnier divfāžu lillā)
Man labāk iepatikās False Lash versija, taču abas ir ļoti, ļoti labas skropstu tušas, ko iesaku pamēģināt!

Ceru, ka šis raksts noderēja, lai labāk varētu salīdzināt un vieglāk izvēlēties sev piemērotāko!

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana