ceturtdiena, 2015. gada 5. februāris

Kā dabīgi padarīt gaišākus matus

Šobrīd vēlos padarīt savus matus pāris toņus gaišākus, tāpēc esmu atradusi dažus veidus, kā to dabiski izdarīt.

1. Kumelītes matiem piešķir zeltainu toni tos arī nedaudz padarot gaišākus. Ļoti vienkārši pagatavot - kā parastu kumelīšu tēju. Ļauj atdzist un skalo matus! Labākam efektam atstāj 15 minūtes matos, un tikai tad skalo ārā. Ja šādi skalosi matus 2-3 reizes nedēļā, tad jau pēc 2 nedēļām redzēsi rezultātus.
2. Citrons. Divu citronu sulu sajauc ar siltu ūdeni (1l), un skalo matus ar iegūto šķidrumu. Taču nedomā, ka jo vairāk pieliksi citronu, jo gaišāki mati būs. Ja šķidrums būs pārāk stiprs, tas matus padarīs ļoti sausus. Vēl viens variants - sajaukt citronu sulu ar olīveļļu (1:1) un uzklāt uz matiem. Citronu sula gaišinās matus, bet olīveļļa neļaus matiem palikt sausiem. 
4. Kanēlis un medus. Matu maska no kanēļa un medus ne tikai padarīs matus gaišākus, bet arī baros tos ar vērtīgiem vitamīniem un padarīs spīdīgus. Recepte maskai - 4 ēdamkarotes kanēļa+ 70-100 g medus+ 2-3 ēdamkarotes olīveļļa+2 ēdamkarotes kondicioniera (jo dabīgāks, jo labāks, bet derēs arī parastais). Visu sajauc kopā, klāj matos un atstāj to uz 4h. Vēlams pa virsu uzvilkt dušas cepurīti, jo maska labāk iedarbojas siltumā. Pirmo pusstundu papildus ap galvu jāapliek vēl dvielis, pēc tam atlikušās 3,5 h turam tikai ar dušas cepurīti. 

Galvenais atcerēties, ka dabīgie līdzekļi ir daudz saudzīgāki, tāpēc rezultāts nav redzams uzreiz, bet gan pēc vairākām lietošanas reizēm. 

1 komentārs:

  1. Tieši gribēju meklēt receptes, lai matus nedaudz pabalinātu kamēr saulītes vēl nav. Šovakar mēģināšu kumelītes :)

    AtbildētDzēst