sestdiena, 2015. gada 21. februāris

Jaunākie pirkumi /Mini beauty HAUL


Mani jaunākie pirkumi un pirmais iespaids par tiem.
Douglas Protein Repair Silky Treatment zīda terapija - eļļa sausiem un bojātiem matiem. Sastāvā ir zīda proteīns un saldo mandeļu eļļa. Nolēmu izmēģināt mini iepakojumu (20ml), kas gan ir neliels, taču domāju, ka pietiks diezgan ilgam laikam, jo produktu nevajag daudz. Paspēju jau izmēģināt vienu reizi, un man patīk rezultāts- mati kļūst spīdīgi un mīksti. Patīkama, viegla smarža, diezgan bieza tekstūra, kas, godīgi sakot, no sākuma mani biedēja, jo likās, ka padarīs matus taukainus, bet nē, sasildot pirkstos, tekstūra kļūst vieglāka - zīdaināka.
Superdrug roku un nagu krēms ar provitamīnu B6 un saldo mandeļu eļļu (75ml). Veikalā mani uzrunāja spilgtais iepakojums, kas ir ļoti simpātisks. Pirmais iespaids ir labs - rokas tiek mitrinātas, tekstūra viegla, un kas pats labākais - netaukaina formula.  Smarža gan varēju būt nedaudz labāka, kaut gan nesaku, ka tā ir slikta - tāda saldi ziepīga. Lietoju gan tikai otro dienu, tāpēc par nagu stiprumu nevaru vēl spriest.
ANEW Nutri- Advance bagātīgi barojošs krēms 50ml. Ar eļļām bagāts sastāvs, ar Nutri -3x Omega kompleksu, sastāvā vērtīgās Omega 3,6,9 taukskābes. Šis ir samērā jauns AVON sejas kopšanas produkts, un paredzēts visiem vecumiem. Ļoti bieza un bagātīga tekstūra, piemērots būs sevišķi sausai ādai. Man tas pat ir nedaudz par barojošu, labāk būtu piemērota vieglā versija no šīs pašas sērijas. Taču, ja cīnies ar sausu ādu, noteikti ieteiktu, cena arī pieejama un patīkama.
Schwarzkopf essence ULTIME Mineral Strenght šampūns. Sastāvā pērļu ekstrakts, pantenols, proteīns un keratīns. Piemērots trausliem, novājinātiem matiem. Šo šampūnu iegādājos jau otro reizi, jo tas ir viens no retajiem Drogu šampūniem, kuram sastāvā ir keratīns. Esmu ļoti apmierināta ar šo šampūnu, mazgājot ar to matus, sajūta it kā būtu frizētavā, jo tam ir ļoti jauka un, manuprāt, profesionāla smarža. Tekstūra ir krēmveida ar nelieliem spīdumiņiem, taču tie it nemaz netraucē. Nepadara matus smagnējus vai taukainus.

1 komentārs: