svētdiena, 2015. gada 1. februāris

Janvāra favorīti / January favourites
1. LADIES NOTE piezīmju blociņš. Uzsākot veidot šo blogu, šis ir lielisks veids kā piefiksēt savas idejas nelielā, vienkāršā, sievišķīgā blociņā, tāpēc tas noteikti ir mans Janvāra favorīts, jo ar šo gadu, esmu nolēmusi vairāk laika veltīt rakstu izveidei.
2. Miss sporty Shimmer Dust acu ēna 009 Allure. Ļoti pigmentēta,birstoša acu ēna zelta tonī. Ļoti labi izceļ brūnas acis (kā manas). Dažreiz izmantoju, lai ar otiņu ievilktu, kā zeltītu  laineri. Ļoti laba noturība.3. Maybelline FIT ME tonālais krēms 120 tonis. Šis produkts gan nav jaunums Latvijas tirgū, taču pievilcīgai atlaidei un draudzeņu atsauksmēm nespēju pretoties. Diemžēl, tonis man ir nedaudz par tumšu ziemas periodam, taču vasarā tas derēs lieliski! Šis tonālais krēms vairāk piemērots sausas un normālas ādas īpašniecēm.  Ļoti patīk, ka ir iespēja izvēlēties no 18 toņiem, atrast savu īsto toni, taču veltiet tam veikalā laiku, nevis kā es  - ķerat ar domu gan jau derēs.
4. Garnier FRUCTIS Thick&Gorgeous mass maker tekstūras sprejs matiem. Šoreiz uz mani nostrādāja reklāma, un tiklīdz kā ieraudzīju veikalā, ilgi nedomājot, nopirku.  Šis ir jaunums Latvijā. Ļoti patīk produkta smarža, kas ir saldena, un matos labi turas. Tas jau ir viens no iemesliem, kāpēc man patīk šis produkts!  Šis sprejs tiešām matiem piešķir kuplumu un vieglumu, nepadarot matus ātri taukainus,
6. INDOLA  Kera Restore Spray Serum. Izsmidzināms serums ar mikro keratīnu. Šobrīd, kad mani mati tika pamatīgi sabojāti, meklēju veidus, kā tos atkal atgriezt kaut cik normālus. Indola līnija ir profesionālā frizieru kosmētika, to var iegādāties pie frizieres vai speciālos veikalos (kas, manuprāt, vairs nav retums). Par spīti, ka nosaukumā ir lietots vārds serums, tam ir vienkārša tekstūra ( ne kā serumam). Lietoju katru reizi pēc matu mazgāšanas mitros, nosusinātos matos, taču var lietot arī sausos. Matus nepadara taukainus, tam ir tikai atjaunojoša funkcija.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana